Список учасників які отримали сертифікати, що підтверджують достатній рівень кваліфікації для участі у діяльності робочих груп з децентралізації влади, проектування спроможних громад та комунікації реформ

Проекти типових документів для об’єднаних громад
15.10.2015
Проект ЄС та «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні» провів семінар для регіональних громадських організацій і ЗМІ «Практичні аспекти децентралізації та формування спроможних громад»
23.11.2015

Список учасників які отримали сертифікати, що підтверджують достатній рівень кваліфікації для участі у діяльності робочих груп з децентралізації влади, проектування спроможних громад та комунікації реформ

Зразок сертифікату

Зразок сертифікату

Івано-Франківськ 8-9 жовтня 2015 року

Прізвище, ім’я, по-батькові № виданого сертифіката
Баран Марія Петрівна K2-15-037
Бович Наталя Романівна K2-15-017
Боднарук Марія Петрівна K2-15-004
Бойчук Олександр Михайлович K2-15-012
Васильченко Галина Василівна K2-15-051
Вепрейчук Ігор Васильович K2-15-039
Вербовська Леся Степанівна K2-15-003
Вовкун Ірина Степанівна K2-15-023
Водвуд Світлана Василівна K2-15-029
Гаврищук Руслана Михайлівна K2-15-018
Герасимчук Наталія Михайлівна K2-15-030
Гречаник Богдан Васильович K2-15-021
Дзвінчук Дмитро Іванович K2-15-034
Довірак Ігор Васильович K2-15-036
Здріла Марія Ігорівна K2-15-038
Зикова Лариса Степанівна K2-15-044
Іванюк Дмитро Іванович K2-15-013
Івашків Михайло Степанович K2-15-032
Карплюк Лідія Романівна K2-15-033
Качур Ганна Мирославівна K2-15-042
Кропельницька Світлана Орестівна K2-15-048
Кулик Тетяна Павлівна K2-15-002
Кушнірюк Володимир Михайлович K2-15-050
Ломоносов Дмитро Анатолійович K2-15-027
Ляшевич Юрій Миколайович K2-15-046
Мазак Андрій Вальдемарович K2-15-049
Панасюк Руслан Володимирович K2-15-028
Парахоняк Богдан Теодорович K2-15-047
Пергельський Андрій Петрович K2-15-015
Попадинець Ольга Миколаївна K2-15-026
Попович Василь Васильович K2-15-045
Романів Оксана Мирославівна K2-15-016
Саварин Сергій Володимирович K2-15-005
Саврук Соломія Олегівна K2-15-031
Сагайдак Ірина Михайлівна K2-15-020
Сіщук Юрій Петрович K2-15-006
Торконяк Ірина Василівна K2-15-035
Федоришин Микола Михайлович K2-15-014
Філіпович Микола Олексійович K2-15-024
Чорний Дмитро Васильович K2-15-007
Шикеринець Іван Борисович K2-15-019

Одеса 23-24 липня 2015 року

Прізвище, ім’я, по-батькові № виданого сертифіката
Архірій Марина Миколаївна O1-23-048
Гуненкова Оксана Вікторівна O1-23-047
Клапатюк Валентина Григорівна O1-23-045
Коваленко Тетяна Олександрівна O1-23-044
Козловська-Дегтяренко Вікторія Вікторівна O1-23-040
Колесник Галина Миколаївна O1-23-038
Макодзьоб Галина Олегівна O1-23-036
Матвієнко Анастасія Олександрівна O1-23-034
Мішанук Ганна Сергіївна O1-23-032
Наумова Ольга Миколаївна O1-23-046
Покровщук Людмила Володимирівна O1-23-043
Покровщук Людмила Михайлівна O1-23-042
Прохорова Анастасія Миколаївна O1-23-039
Рибак Валентин Григорович O1-23-037
Сергієнко Ганна Миколаївна O1-23-035
Схабіцький Володимир Віталійович O1-23-033
Тащи Андрій Васильович O1-23-031
Шевченко Людмила Олексадрівна O1-23-029
Шейкіна Лариса Володимирівна O1-23-025
Шелестенкко Олександр Юрійович O1-23-030

Львів 30 червня 1 липня 2015 року

Прізвище, ім’я, по-батькові № виданого сертифіката
Абібок Юлія Василівна Л01-30-001
Бермес Зеновій Миколайович Л01-30-024
Брезіцький Роман Романович Л01-30-025
Васюта Ростислав Володимирович Л01-30-002
Гавінська Марія Дмитрівна Л01-30-003
Грабосвька Олена Романівна Л01-30-004
Дадачко Володимир Федорович Л01-30-005
Дацко Зиновій Васильович Л01-30-023
Дзюпин Марія Олегівна Л01-30-006
Заброцька Олена Василівна Л01-30-007
Котик Любов Іванівна Л01-30-008
Кулієвич Світлана Петрівна Л01-30-009
Лучка Ольга Іванівна Л01-30-010
Мавко Петро Михайлович Л01-30-011
Мельник Ярина Романівна Л01-30-012
Мишолівський Володимир Іванович Л01-30-026
Полівчак Оксана Антонівна Л01-30-013
Семчук Богдан Миронович Л01-30-014
Сільванович Віктор Петрович Л01-30-015
Соколовська Валентина Валентинівна Л01-30-016
Сподарик Роман Степанович Л01-30-017
Тиховська Оксана Л01-30-018
Файфурка Орест Степанович Л01-30-019
Фітьо Андріян Мирославович Л01-30-020
Харук Катерина Богданівна Л01-30-021
Чукас Ольга Теодорівна Л01-30-022

Київ 18-19 червня 2015 року

Прізвище, ім’я, по-батькові № виданого сертифіката
Бартків Ігор Степанович К2-18-012
Глеба Віктор Юрійович К2-18-013
Гринчук Тетяна К2-18-014
Євстєфєєв Владислав Миколайович К2-18-015
Кубенко Антоніна Яківна К2-18-002
Кушнір Віктор Олегович К2-18-003
Мельничук Анатолій Леонідович К2-18-005
Місевра Юлія Анатоліївна К2-18-004
Остапенко Павло Олегович К2-18-006
Охоба Олена Миколаївна К2-18-016
Пащун Олена Василівна К2-18-007
Погребна Наталія Олегівна К2-18-017
Потоцький Сергій Володимирович К2-18-018
Ревенко Тетяна Миколаївна К2-18-008
Романов Олег Миколайович К2-18-009
Соцька Любов Євгенівна К2-18-021
Тарасюк Андрій Васильович К2-18-030
Удовиченко Володимир Петрович К2-18-019
Хобта Лариса Юріївна К2-18-020
Ярошкевич Володимир Матвійович К2-18-029